O mnie

Nazywam się Rafał Matykiewicz, pochodzę z Cieszyna miasta graniczącego z Czeską Republiką. Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z ludźmi z otyłością, szczególnie u kobiet. Wiedzę nabyłem poprzez szkołę dietetyczną oraz liczne kursy organizowane przez najlepszych sportowców i dietetyków z całej Polski.

Regularnie biorę udział w szkoleniach oraz zlotach o tematyce dietetyki w sporcie. Jestem na bieżąco z wszystkimi nowinkami z kraju i ze świata. Od 11 lat trenuję biegi długodystansowe. Biorę udział w zawodach organizowanych w całej Polsce i za granicą . Jestem bardzo aktywnym człowiekiem, chciałbym pomóc Ci żebyś też pokochał taki tryb życia.

Moja usługa nie polega na tym, że kopiuję tą samą dietę dla każdego i urywa się ze mną kontakt, jak to bywa w dzisiejszych czasach w szczególności w usługach online . Bardzo mi zależy żeby każda osoba przeszła mój plan z wielkim sukcesem

RaFIT DIETY ONLINE to nie tylko plan żywieniowy ale również plan treningowy ustalany dla każdej osoby indywidualnie. Plan treningowy piszę w formie Gratisu. Nie pobieram dodatkowych opłat. Ukończyłem wiele szkoleń praktycznych związanym z treningami. Posiadam certyfikaty związane z treningiem siłowym , wytrzymałościowym oraz co najważniejsze treningiem na spalanie tkanki tłuszczowej.

Mam nadzieję że przekonałem Cię do mojej osoby! Sprawdź moją ofertę. Cena jest bardzo atrakcyjna, oferuję całodobowy kontakt, 100% wsparcie i motywację !