Dietetyk Cieszyn

Nazywam się Rafał Matykiewicz, pochodzę z Cieszyna miasta graniczącego z Czeską Republiką. Posiadam 11 lat  doświadczenia w pracy z ludźmi z otyłością, szczególnie u kobiet. Wiedzę nabyłem poprzez szkołę dietetyczną oraz liczne kursy organizowane przez najlepszych sportowców i dietetyków z całej Polski.

Regularnie biorę udział w szkoleniach oraz zlotach o tematyce dietetyki w sporcie. Jestem na bieżąco z wszystkimi nowinkami z kraju i ze świata. Od 12 lat trenuję biegi długodystansowe. Biorę udział w zawodach organizowanych w całej Polsce i za granicą oraz organizuję biegi na Beskidzie Cieszyńskim. Jestem bardzo aktywnym człowiekiem, chciałbym pomóc Ci żebyś też pokochał taki tryb życia.

Moja usługa nie polega na tym, że kopiuję tą samą dietę dla każdego i urywa się ze mną kontakt, jak to bywa w dzisiejszych czasach w szczególności w usługach online . Bardzo mi zależy żeby każda osoba przeszła mój plan z wielkim sukcesem

RaFIT DIETY ONLINE to nie tylko plan żywieniowy ale również plan treningowy ustalany dla każdej osoby indywidualnie. Plan treningowy piszę w formie Gratisu. Nie pobieram dodatkowych opłat. Ukończyłem wiele szkoleń praktycznych związanym z treningami. Posiadam certyfikaty związane z treningiem siłowym , wytrzymałościowym oraz co najważniejsze treningiem na spalanie tkanki tłuszczowej.

Mam nadzieję że przekonałem Cię do mojej osoby! Sprawdź moją ofertę. Cena jest bardzo atrakcyjna, oferuję całodobowy kontakt, 100% wsparcie i motywację !