Chcę skorzystać z Pana usługi, czy konieczne jest spotkanie?
Tak. Konieczna jest rozmowa z klientem. Muszę przeprowadzić Konsultację Dietetyczną zanim ustalę dietę. Taką konsultację można umówić u klienta w domu na całym terenie Śląska Cieszyńskiego lub na kamerce online.

Czy prowadzi Pan osoby zza granicy?
Oczywiście! Najwięcej osób mam w Anglii, Niemczech, Norwegii oraz Szwecji.

Ile kosztuje Pana usługa?
To zależy od wykupionego pakietu. Proszę sprawdzić ofertę na mojej stronie www.

Ile czasu dziennie spędzę w kuchni przy gotowaniu?
Moi klienci, po zastosowaniu mojego systemu przygotowywania posiłków, spędzają w kuchni ok. godzinę dziennie.

Czy przepisy są skomplikowane?
Nie. Moje przepisy są bardzo proste w przygotowaniu. Zawsze powtarzam, że moja dieta należy do bardzo przyjemnych i uproszczonych w porównaniu do diet, które można dostać w gabinecie dietetycznym w postaci sztywnego jadłospisu.

Czy wszystkie produkty znajdę w każdym sklepie?
Tak. Moja dieta nie jest dietą, w której trzeba szukać produktów w kilku sklepach. Wszystkie produkty znajdziesz nawet w najmniejszym osiedlowym sklepie.

Skąd wiedzieć ile kalorii mam na dzień?
Kluczem mojej diety jest waga kuchenna. Czyli ważenie produktów na wadze kuchennej przed obróbką termiczną. Wszystkie proporcje wyliczam za ciebie.

Jeśli będę miał pytania odnośnie diety, czy mogę do Pana napisać?
Oczywiście. Moja usługa słynie z tego, że mam stały kontakt ze swoimi klientami. Otrzymujesz ode mnie pełne wsparcie. Pisze się ze mną jak ze starym znajomym co chwali sobie dużo ludzi.
Jeśli masz pytanie to odpisuję praktycznie natychmiast.

Czy będzie mnie Pan sprawdzał i czasem motywował?
Tak. Co 14 dni każdy klient wysyła mi specjalny raport odnośnie aktualnego progresu. Poza tym możemy komunikować się nawet codziennie.  Mam zwyczaj sam pisać wyrywkowo do swoich klientów. Jeśli powiesz mi, że masz kryzys to będę robić wszystko żeby cię zmotywować.

Czy potrzebuję wykupić tabletki na odchudzanie?
Absolutnie NIE! Dieta to 70% sukcesu. Suplementy, jak sama nazwa wskazuje, to tylko dodatek do diety. Swoim klientom wprowadzam tylko kilka podstawowych witamin. Koszt takich witamin jest mniejszy niż moja usługa.

Ile schudnę?
To najczęściej zadawane pytanie przez kobiety. Nie ma na to jednakowej odpowiedzi. Wszystko zależy od zaangażowania klienta.

Czy mogę podczas diety napić się alkoholu?
Tak. Co 14 dni w dzień podania raportu można zrobić sobie Cheat Day. W taki dzień można pozwolić sobie praktycznie na wszystko.

Czy poleci mi Pan jakieś ćwiczenia?
W cenie diety jest profesjonalny plan treningowy.